Takvim

Vav TV Canlı Yayın
ABONE OL

’in hocası kaçan gollere isyan etti! Goller kaçtı kenarda çıldırdı

'in 39. haftasında 'u 3-1 yenerek yeniden 2. sıraya yükselen 'nin teknik patronu , son bölümde kaçan golerin ardından maçın bitmesini beklemen soyunma odasına gitti. Emre Belözoğlu, maçtan sonra da oldukça sitemliydi.

Goller kaçtı kenarda çıldırdı

Süper Lig'in 39. haftasında BB Erzurumspor'u 3-1 yenerek yeniden 2. sıraya yükselen Fenerbahçe'nin teknik patronu Emre Belözoğlu, son bölümde kaçan golerin ardından maçın bitmesini beklemen soyunma odasına gitti. Emre Belözoğlu, maçtan sonra da oldukça sitemliydi.

OYUNU MASAYA YATIRIYORUM


Belözoğlu şu ifadeleri kullandı: Kazandığımız için mutluyuz. Bulunduğum konum ve görev itibarıyla oyunun neresini iyi, neresini kötü yaptık kendimce değerlendirmeye çalışıyorum.

   RAKİP BU KADAR GELEMEMELİ
   Rakipler farklı kazanıyor. Onların gol beklentisi 2.80'lerde. Bizim ise 4.90'larda. 25 şut var. 15 net pozisyon. 50 kere ceza sahasına girmişiz. Ama rakip de 25 kez ceza sahamıza girmeyecek.

   FUTBOL ANLAYIŞIM BU DEĞİL
   Bunlar gerçek. Rakibi bu kadar kalemize yaklaştırmamalıyız. Benim oyun anlayışımda, benim futbola bakışımda böyle bir şey yok. Şampiyonluk şanmımız sürüyor. Sonuna kadar devam edecek.