Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Spor
 • 09.04.2021 00:27
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 09.04.2021 01:15
ABONE OL

Malatya'da 2 puan bırakan 'nin Teknik Sorumlusu : Kupayı hala istiyoruz ve ben buna inanıyorum

Son dakika haberi... 'in 33. haftasında sahasında 'yi konuk etti. Kritik karşılaşma 1-1 eşitlikle sonuçlandı. Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü açıklamalarda bulundu. Belözoğlu, " kupayı hala istiyoruz ve ben buna yürekten inanıyorum. Bizim kaybettiğimiz puanlar gibi rakiplerin de puanlar kaybedeceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

DHA
Emre iddialı konuştu

Süper Lig'in 33. haftasında Yeni Malatyaspor sahasında Fenerbahçe'yi konuk etti. Kritik karşılaşma 1-1 eşitlikle sonuçlandı.

Fenerbahçe'nin golünü Valencia, Yeni Malatyaspor'un golü Mustafa'dan geldi.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi.

"FENERBAHÇE KENDİNİ BU ŞEKİLDE ÇIKMAZA SOKAMAZ"
Son vuruşlarda yeteri kadar becerili olamadıklarını ifade eden Emre Belözoğlu, "Memnun olmadığımız dakikalar var. Topa sahip olmaya çalıştık. Hükmettiğimiz anlarda açıkçası oyun bizim lehimize gelişirken, çok basit bir gol yedik. Pozisyona giren, isteyen ve arzulayan bir takım vardı ama son vuruşta yeterli bir şekilde becerili değildik. Üzgünüz, Fenerbahçe kendini bu şekilde çıkmaza sokamaz. Sezon içinde Malatyaspor'a çok büyük saygı duymayla beraber 5 puan kaybetmez. Bundan dolayı üzgünüz" diye konuştu."KUPAYI HALA İSTİYORUZ VE BEN BUNA YÜREKTEN İNANIYORUM"
Bir gazetecinin, 'Fenerbahçe'nin bundan sonraki hedefi nedir, fikstür daraldı, sona doğru yaklaşılıyor , neler söylemek istersiniz' sorusuna Belözoğlu, "Hedefimizden sapmış olduğumuzu düşünmüyorum, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz, kupayı hala istiyoruz ve ben buna yürekten inanıyorum. Bizim kaybettiğimiz puanlar gibi rakiplerin de puanlar kaybedeceğini düşünüyorum. Ciddi bir avantajı kaybettik gibi görünse de ben sonuna kadar mücadele edeceğimizi söylemek istiyorum" yanıtını verdi.

   "SON 15 DAKİKA OYUNDAN KOPTUK"
   Belözoğlu, kendi açısından maçın 30 dakikasının çok iyi bir oyun olduğunu ifade ederek, "Kendi fikrim. Son 15 dakikada oyundan koptuk. İrfan covidden döndü. Tam hazır değil, oynamaya, elinden geleni yapmaya çalıştı. Yürekten kapalı savunmada istediğimizi almaya çalıştık. Ondan dolayı ikinci yarıda bu değişiklikleri yaptık. Bütün oyuncularımız değerli, hepsinin önemi var. Her maçın da kendi içinde farklı senaryosu var. Zaman zaman bu değişiklikler olacak. Biz inandığımız doğrulara, yine futbola tutunmaya, Fenerbahçe'nin hedeflerini tutturmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.