Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.06.2020 Gazete
ABONE OL

hakem hataları ve alanya maçındaki olayları değerlendirdi: içinde paralel yapı mı var!

spor Başkanı yaşanan büyük hakem hataları ve Alanya'da yaşanan gerilimi A Spor canlı yayınında değerlendirdi. Ağaoğlu, "Maç bitince annemize küfür ettiler, film koptu. Alanya Başkanı'na 'Ağabeyine neden küfür edeyim" dedim. 'e çok büyük saygım var. Saha dışı olaylara hiç girmedik ama yerel gazetelerdeki iddialar ve ilişki yumağı çok sıkıntılı. içinde paralel bir yapılanma mı var?" dedi.


Trabzonspor Başkanı yaşanan büyük hakem hataları ve Alanya'da yaşanan gerilimi A Spor canlı yayınında 'e değerlendirdi. İşte Ağaoğlu'nun flaş sözleri: "30-35 yıldır futbolun içindeyim. Gergin bir maç bekliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim."


MAÇ BİTTİ HAKARETLER BAŞLADI
"Maçın bitimiyle beraber tarafından hakaretler başladı. Ben de bu sözleri aynı şekilde iade ettim. Ancak stattan tam çıkarken annemize küfür ettiler ve orada film koptu."

VURMAYA KALKSAM DİBİMDEYDİ
"Alanyaspor
Başkanı 'Bana vurmaya kalktı' demiş. Vurmaya kalksam burnumun dibindeydi. Bizim de elimiz boş değil. Alanya Başkanı'nın 'Ağabeyime küfür ettiniz' iddiası tamamen asılsız."MEVLÜT BEY'İ 15 YILDIR TANIRIM
"Mevlüt Bey'i (Çavuşoğlu) 15 yıldır tanırım. Aşırı şekilde saygı duyduğum bir insan. Alanyaspor yöneticisi bana 'Şampiyon mu olacaksınız lan yavşak herifler' deyince ortalık karıştı."

ÖZÜR DİLİYORUM, HOŞ DEĞİLDİ
"Ben kendi adıma camiamdan, ülkemiz insanlarından özür diliyorum. Hoş değildi… Yerel gazetelerdeki iddialar ve ilişki yumağı çok sıkıntılı. içinde paralel bir yapılanma mı var?BAŞAKŞEHİRLİ KULÜP MÜDÜRÜ!
Başkan Ağaoğlu olayların başrolünde olan Alanyaspor Kulüp Müdürü Muhammed Ak için, "Kendisi hayranı çıktı" ifadesini kullandı. Ak'ın sosyal medyada Başakşehir ile ilgili paylaşımları beğendiği belirlendi.SIFIR PROMİL
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun alkollü olmakla suçladığı Ahmet Ağaoğlu uçak 'a iner inmez alkol testi yaptırdı. Ağaoğlu'nun test sonucu 'sıfır promil' yani 'alkol yok' çıktı.Ağaoğlu, "Anamdan doğduğumdan beri ağzıma alkol sürmedim" dedi.ŞAMPİYON GİBİ KARŞILAMA
Son saniyede yediği golle Alanyaspor'la 2-2 berabere kalan ve liderliği Başakşehir'e kaptıran şampiyonluğa inanıyor. Gecenin geç saatlerinde havalimanına akın eden Bordo-Mavili taraftarlar takımı adeta bağrına bastı."Şampiyon Trabzonspor" tezahüratlarıyla ortalığı inleten taraftarlar, başta Sörloth, Uğurcan, Ekuban ve Novak olmak üzere futbolculara çok büyük destek verdi.

TAKVİM ÖZEL - YUNUS EMRE SEL