Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.03.2020 18:25
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.03.2020 18:39
ABONE OL

'den alkışlık hareket! Koronavirüse karşı 2000 aileye erzak yardımı yapacak

Milli yıldızımız , koronavirüse rağmen evinden çıkmak zorunda olan ailelere erzak yardımında bulunacağını duyurdu. Demiral, "Covid-19’a rağmen evinden çıkmak zorunda olan insanlarımızdan 'ın belirleyeceği 2000 aileye evlerinde daha çok kalabilmeleri i gerekli erzak yardımını yapacağımı da belirtmek isterim... " ifadelerini kullandı.

Merih Demiral'den alkışlık hareket

'de ortaya çıkan ve dünya genelinde yayılan koronavirüs hızla yayılmaya ve can almaya devam ediyor. Koronavirüs tedbileri kapsamında insanlar evden çıkmayarak virüsün yayılma zincirini kırıyor.

forması giyen Milli yıldızımız , koronavirüse rağmen evinden çıkmak zorunda olan ailelere erzak yardımında bulunacağını duyurdu.

Twitter üzerinden açıklama yapan Demiral, "Covid-19'a rağmen evinden çıkmak zorunda olan insanlarımızdan Kızılay'ın belirleyeceği 2000 aileye evlerinde daha çok kalabilmeleri için gerekli erzak yardımını yapacağımı da belirtmek isterim... " ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.