Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.02.2020 Gazete
ABONE OL

Canlı kalkan Yanal! ’ın görevde kalma nedenini açıklıyor...

Yeni hoca gelir ve kötü gidiş sürerse tüm oklar Başkan ’a yönelecek! Koç, hem bu nedenle hem de yeni hocanın sezon sonuna kadar yıpranma ihtimaline karşın görevde tuttuğu ’ı adeta canlı kalkan yapacak.

Canlı kalkan Yanal
Pazar günü Galatasaray karşısında alınan ağır yenilgi sonrası yolların ayrılması beklenen Ersun Yanal'la 'devam' kararı büyük şaşkınlık yaratmıştı... Herkes bu kararın nedenini sorarken, gerçekleri TAKVİM açıklıyor. Başkan Ali Koç'un yaptığı sürpriz hamlenin perde arkasında iki neden bulunduğu öğrenildi.ŞU ANDA FATURA YANAL'A!
Koç yeni bir hoca gelmesi ve kötü gidişin sürmesi halinde eleştiri oklarının tamamının kendisine yöneleceğini düşünüyor. Bu nedenle Yanal görevde kalacak. Kötü gidiş sürerse yeni hoca değişikliğine gidilecek. Böylece yönetim zaman kazanacak.ŞİMDİLİK OPERASYON YOK
Ali Koç'un ayrıca kupadaki Trabzonspor maçları ve ligdeki zorlu deplasmanlarda yeni gelecek hocanın yıpranma ihtimaline karşın operasyonu şimdilik yapmadığı da belirtiliyor.KÖTÜ GİDİŞE GÖRE YENİ PLAN!
Böylece görevde kalan Ersun Yanal adeta 'canlı kalkan' olarak kullanılacak... Ancak ilerleyen maçlarda mağlubiyet serisi devam ederse yönetimin yeni planını devreye sokacak.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.