Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.03.2019 Gazete
ABONE OL

e 20 milyon €! , transfer planlamasını yaptı

G.Saray, planlamasını yaptı. , Feghouli, Mariano ve satılacak. 20 milyon elde edilecek. Elde edilecek parayla Kongolu stoper Luyindama'nın bonservisi alınacak... Geriye kalan 15 milyon Euro ile de sağ bek ve orta saha transferi yapılacak.

Transfere 20 milyon Euro €
G.Saray planlamasını yaptı... Finansal fair- play gereği sattığı oyuncular kadar transfer yapacak Sarı-Kırmızılılar, elindeki 4 ismi gönderme kararı aldı. Teknik Direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Younes Belhanda, Sofiane Feghouli, Fernando Reges ve Mariano ile yollar ayrılacak.
ÖNCELİKLİ HEDEF LUYİNDAMA
Cimbom bu 4 isimden yaklaşık olarak 20 milyon Euro gelir bekliyor. Sarı-Kırmızılılar, elde edeceği gelirle transferleri gerçekleştirecek. Öncelikli hedef ise Standart Liege'den kiralanan Christian Luyindama.

EN AZ 3 İSİM DAHA ALINACAK
Luyindama'nın bonservisini 5 milyon Euro'ya alacak Galatasaray sonrasında ise gidecek oyuncuların yerlerine transfer yapacak. Sarı-Kırmızılılar, sağ bek ve orta sahaya takviyeler yapacak. En az 3 isim alınacak.CİMBOM DOUGLAS İLE ANLAŞTI
Yeni sezon öncesinde G.Saray'ın anlaşmaya vardığı ilk isim 'da kiralık olarak forma giyen sağ bek Douglas... Cimbom, yıldız oyuncunun transferini bitirdikten sonra orta sahaya ağırlık verecek.