Bugünkü
Takvim

Cocu onlardan memnundu

Cocu’nun analiz ekibinin yaptığı çalışmaları çok beğendiği ve ahtta “Bunları görüntülü yapalım” dediği belirlendi... 3 hocanın gönderilmesini Damien Comolli istemiş

Cocu onlardan memnundu
Fenerbahçe'de 3 yardımcı antrerönün işine son verildiği, 3 futbolcunun da kadro dışı kaldığı operasyonun ardından son derece ilginç bilgiler devam ediyor. Cocu'nun görevine son verilen yardımcıları Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile iletişiminin çok iyi olduğu ve onların çalışmalarından memnun olduğu ortaya çıktı. Analiz ekibinin çalışmalarını çok beğenen Cocu'nun son olarak analizlerin videolu yapılmasını istediği ve bunun gerçekleşmesinden de keyif duyduğu ifade edildi. Bu 3 hocanın gönderilmesini Cocu değil Comolli istemiş.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.