Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.03.2017 Gazete
ABONE OL

Kararımı verdim top yönetimde!

’ın, “Ben kararımı verdim, yönetimle değerlendireceğiz” sözleri ‘Aykut hoca artık Fenerbahçe’de’ olarak yorumlandı

Kararımı verdim top yönetimde!
Karşılaşma sonrası sezon sonu adı Fenerbahçe ile anılan Aykut Kocaman karşılaşmayı değerlendirirken geleceği ile ilgili de çok önemli mesajlar verdi. İşte Aykut Kocaman'ın açıklamaları: "Bu sahada, böyle bir performans kolay değil. Benim için de tatlı bir sürpriz oldu. Fenerbahçe'yi, Fenerbahçe yapan taraftarıdır. Fenerbahçe'nin sahibi Fenerbahçeliler'dir. Aldığım bir karar var. Ama yönetime söylenir bu. Onlara da ileteceğimi söyledim." Bu açıklama 'Aykut Kocaman sezon sonunda Fenerbahçe'ye imza atacak' şeklinde yorumlandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.