Bugünkü
Takvim

Son aday

, Barcelona’nın Brezilyalı sağbeki ’ı istiyor. Ancak bu futbolcuya La Liga ekiplerinden Sevilla da talip oldu.

Son aday Douglas
Fenerbahçe'de sağ beke transferi düşünülen isimlerden birinin de Barcelonalı Douglas olduğu bildirildi. Gökhan Gönül ile sözleşme imzalanmaması durumunda bu futbolcu ile anlaşma zemininin hazırlanmaya çalışıldığı belirtiliyor.

SEVİLLA PUSUDA...
Ancak bu transferde Fenerbahçe için ciddi bir sorun var. La Liga ekiplerihden Sevilla'nın da Douglas'ı kadrosuna katmak istediği belirtiliyor. Sevilla'nın büyük başarısının mimarlarından biri olan sportif direktör Monchi'nin Douglas transferini uzun süredir düşündüğü Katalan ekibinin de Sevilla'dan Mariono'yu istemesi nedeniyle takas ihtimalinin doğduğu ifade ediliyor... Ancak her şeye rağmen Fenerbahçe kurmaylarının hem Barcelona hem de futbolcunun menajeriyle temas halinde olduğu, Brezilyalı futbolcuyu transfer ederek sağ kanat meselesini kökünden halletmek istedikleri ifade ediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.