Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.07.2014 Gazete
ABONE OL

evde kalıyor!

Yabancı kontenjanının 5+3+1 şeklinde revize edilmesinin ardından Cristian 'nin en az Ocak ayına kadar F.Bahçe'de kalacağı bildirildi

Baroni evde kalıyor!
Fenerbahçe, federasyonun 5+3'e 1 kontenjan eklemesiyle sadece 2 oyuncuyla yollarını ayırıp yabancı sorununu çözecek. Bu isimlerin Krasic ve Holmen olması yüzde 99 ihtimal. Cristian için Brezilya takımları ile yapılan temaslandan sonuç çıkmadı. F.Bahçe'den maç başı ve primler dahil yılda 2.2 milyon Euro olan Cristian'a bu parayı veren çıkmadı. Kulübün önünde iki seçenek var. Ya 1.5 milyon Euro bedelle sözleşmesi feshedilecek ya da Cristian TFF'nin +1 kontenjanı ile Ocak ayına kadar takımda kalacak ama forma giymeyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.