Bugünkü
Takvim

Kongre mahkemelik

İş adamı , Başkan Yıldırım'ın kongrede kendisi için söylediği, "Terbiyesiz herif 'yi satıyor ondan sonra yönetime giriyorsun"sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu

Kongre mahkemelik
Fenerbahçe Kongresi'nde başkanlığı kazanan Aziz Yıldırım'ın o gün Hamdi Akın hakkında söylediği sözler mahkemeye taşındı. Yıldırım Hamdi Akın için, "Terbiyesiz herif F.Bahçe'yi gidiyorsun satıyorsun ondan sonra yönetime giriyorsun. Fenerbahçe'yi satanları korumayın" demişti.

KOVUŞTURMA İSTEDİ
Yıldırım'ın bu sözlerinden sonra suç duyurusunda bulunmayı kafasına koyan Akın, avukatı Fatih Volkan aracılığıyla dün şikayet dilekçesini verdi. Dilekçede avukat Yıldırım'ın müvekkilini küçük düşürmeye çalıştığını öne sürerek kovuşturma yapılmasını istedi.

kalan karakter 1000

FENERLÄ° FENERLÄ°

İSİM VERMEDEN SÖYLENEN BU SÖZE TEPKİ DUYAN DEMEKKİ HAMDİ BEY FENERİ GERCEKTEN SATMIŞ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.11.2013 13:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.