Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.01.2011 Gazete
ABONE OL

GSGM'de hedefler büyük

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, 2010 yılını değerlendirip hedeflerini açıkladı

GSGM'de hedefler büyük
Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, dün Feriye Lokantası'nda 2010 yılını gazetecilere değerlendirdi. Akgül, 2010 yılındaki başarıların altını çizerek gelecek yıllardaki hedeflerini açıkladı. Genel Müdür Akgül, 2010 yılının kendileri için dolu dolu geçtiğini belirterek "2010 yılı bizim için dolu dolu, gerçekten çok başarılı geçti. Özelikle atletizmde Avrupa Şampiyonası'nda aldığımız madalyalar, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde alınan toplam madalyalar kadardır. Artık geçmişi unutuyoruz. Önümüzde 2011 yılındaki organizasyonlar ve 2012 Londra Olimpiyat Oyunları var. Bunlar için çok sıkı çalışıyoruz.
Hedefimiz 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'na damga vurmak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.