Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya evleniyor! İş ciddiye bindi aileler arasında konuşulmaya başlandı...

Burcu Özberk ile başrolünde oynadığı “Ruhun Duymaz” dizisiyle gündeme gelen Şükrü Özyıldız'ın yeni aşkının Sibil Çetinkaya olduğu ortaya çıkmıştı. Magazin basınının gözde isimleri Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya, yavaş yavaş evlilik yoluna giriyor. İddiaya göre ünlü çift, aile arasında bu durumları konuşuyor.

Giriş Tarihi 02 Nisan 2024, 07:01 Güncelleme 02 Nisan 2024, 07:02
Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya evleniyor! İş ciddiye bindi aileler arasında konuşulmaya başlandı...

İÇİNDEKİLER

Ekşi Elmalar, Cebimdeki Yabancı, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Şeref Meselesi, Jet Sosyete, Küçük Tatlı Yalancılar, Kış Güneşi, Akıncı, Masumlar Apartmanı ve Ruhun Duymaz gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız, kariyeri kadar özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.

Son olarak Büşra Cebe ile ilişkisini sonlandıran Şükrü Özyıldız, fenomen Sibil Çetinkaya ile aşk yaşamaya başladı.

Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ve sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya çifti, önceki gece Armutlu'daki bir mekan çıkışında görüntülendi.

Arkadaşları ile kapıda vedalaşan Özyıldız ve Çetinkaya, daha sonra araçlarının gelmesiyle arabaya bindi.Ayaküstü aşk soruları sorulan çift, "Her şey yolunda... Aşk çok güzel.... İşler de devam ediyor" dediler.

Öte yandan çiftin evlilik yolunda olduğu da kulislerde konuşulmaya başlandı.

Çiftin mutlu giden ilişkilerini biraz daha ileriye taşımak istedikleri ve aile arasında evlilik konuştukları da iddialar arasında yer alıyor.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN