Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.10.2020 Gazete
ABONE OL

2018 güzeli nı bilemedi; yı tanımadı!

Pandemide yaptığı ev partileriyle tepki çeken , umursamazlıktan sonra bu kez bilgisizliğini gösterdi. 2018 güzeli, katıldığı bir TV programında ne ’nı bildi; ne de ’yı tanıdı!

Son model cehalet

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin'in, cehaleti saç baş yoldurdu… 21 yaşındaki ünlü manken, önceki gece bir televizyon programına katıldı. Estetik harikası olan genç model, programda kendisine yöneltilen "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?", "Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?" ve "Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşadı. Şahin, bir ara stüdyoyu terk ederek menajeriyle konuşmak zorunda kaldı.

DAVA AÇIYOR...
Ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şevval Şahin, bu konuyla ilgili ise "Pandemi sürecinde yanlış yaptığım bir şey görmüyorum" diyerek şaşırttı. Programdan sonra Şevval Şahin'e sosyal medyada tepki yağdı. Gelen yorumlar üzerine açıklama yapmak zorunda kalan Şevval Şahin, yayındaki sorulardan rahatsız olduğunu ve sunuculara dava açacağını duyurdu.


İÇİ BOŞ GÜZELLİK
Türkiye güzeli olmuşsun ama ülkenden haberin yok.
İçi boş güzellik bu olsa gerek.
Sizden anca tescilli cahil olur.
Bir de utanmadan ülkemizi temsil ediyor, pes cidden.
Cahilliğin için de estetik yaptırmalısın.


MARCUS'A KATILMADI
Şahin'e yazılım mühendisi aşkı Yiğit Marcus Aral'ın, "Coronavirüs de bir nezle yani" sözleri hatırlatıldı. Güzel model, sevgilisinin görüşüne katılmadığını açıkladı.