Bugünkü
Takvim

'dan babalık sinyali

ile , önceki gün Bebek'te 'Kendini ' kitap lansmanına katıldı. Tecrübeli sanatçı, 'in kaleme aldığı kitabı okuduktan sonra hayata bakışının değiştiğini açıkladı. Ortaç, tanıtımda 50. pastasını da kesti. Yıllardır baba olmak isteyen başarılı şarkıcı, "Belki evlat ediniriz, belki de çocuk yaparız hayatın karşımıza ne çıkartacağı belli olmuyor" dedi.

  • Saklambaç
  • 23.02.2020
ABONE OL
Babalık sinyalı
Son günlerin gözde çifti Serdar Ortaç ile Seçil Gür, önceki gün Bebek'te 'Kendini Fark Et' kitap lansmanına katıldı. Tecrübeli sanatçı, Ufuk Tezemir'in kaleme aldığı kitabı okuduktan sonra hayata bakışının değiştiğini açıkladı.Ortaç, tanıtımda 50. pastasını da kesti. Yıllardır baba olmak isteyen başarılı şarkıcı, "Belki evlat ediniriz, belki de çocuk yaparız hayatın karşımıza ne çıkartacağı belli olmuyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.