Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.01.2020 Gazete
ABONE OL

’ın minik oğlu 'ya dev teklif! Ünlü pizza markası...

’ın minik oğlu ’nın “Pizza” dediği anın videosu sosyal medyada olay yarattı. Ünlü futbolcuya bir pizza markasından sevimli oğlu ile birlikte oynaması için 1 buçuk milyon liralık reklam teklifi yapıldı. Konuşulanlara göre Turan, dev teklifi reddetti.

Süper miniğe dev teklif

Başakşehir'le yollarını ayıran Arda Turan'ın minik oğlu Hamza Arda, sevimliliğiyle yapımcıların yakın markajına girdi. Ünlü futbolcunun eşi Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz günlerde bir yaşındaki oğullarının "Pizza" dediği anı paylaşmıştı.

Minik 'nın bu videosu Instagram'da izlenme rekorları kırdı. Sosyal medyada olay yaratan bu videonun ardından ünlü bir pizza markası oğluyla reklam filminde oynaması için 'ın kapısını çaldı.

Ancak futbolcu, iddiaya göre gelen 1 buçuk milyon liralık reklam teklifini elinin tersiyle geri çevirdi.


Nazar korkusuyla oğullarının yüzünü bir yaşına kadar gizleyen Turan çiftinin yine aynı gerekçeyle reklam teklifini reddettiği konuşuluyor.

TAKVİM - MAGAZİN SERVİSİ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.