Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.08.2019

ve eşi ’e şok! Çocukları otele alınmadı

Dün sabah çocuklarıyla bayram kahvaltısı için Boğaz’daki i’ne giden ve eşi ’e şok! Çocuklarıyla otele alınmayan ikiliden Özlem Hanım, duruma sosyal medyada isyan etti... Ünlü çift, 2 yaşındaki kızları Arya’nın ardından geçen ay da ikinci kızları Zeynep Mira’ya kavuşmuştu.

Bebek krizi

POPÇU Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin dün Bebek Oteli'nde tatsız bir olay yaşadı. Bayram sabahı Boğaz'da kahvaltı keyfi yapmak isteyen çiftin hevesi kursağında kaldı. Çocuklarıyla içeri alınmayan Şahin, duruma isyan etti:

'YAZIKLAR OLSUN!'
"Harika bir bayram sabahı kahvaltısına çıktık. Bebek Otel'e gidelim dedik. Fakat karşılaştığımız şeyle şok olduk. Otele bebek alınmıyormuş. Restorana çocuk almamak neyin kafası? Yazık yılların Bebek Otel'i yazık!"


ÖZLEM'DEN SOSYAL ÇIKIŞ!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.