Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.07.2019

: 'nin uğuruna inanıyorum

Ünlü aktör , ’nin uğruna inandığı için ’a tatile geldiğini söyledi. Müslümanlar’ı ve ülkemizi öve öve bitiremedi. Van Damme, Türkiye’ye daha sık gelmek için Bodrum’dan yat alacağını söyledi.

Türkiye aşığı

DÜNYACA ünlü aktör Jean Claude Van Damme, önceki akşam Bodrum'daki lüks bir restorantta yemek yedi. Oldukça neşeli tavırlarıyla dikkat çeken oyuncu, 'nin kendisine uğurlu geldiğini belirtti: Türkiye'de çok güzel karşılanıyorum. Çok seviliyorum.

Türkiye'ye sadece bu sebep için bile gelinir. Türkiye'nin uğuruna inanıyorum. Türkiye birçok dinin ve kültürün buluştuğu bir ülkedir. Müslümanlık dünyanın en eski dinlerinden biridir. Muhteşem bir geçmişi var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.