Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.06.2019 Gazete
ABONE OL

Sarhoşken olay çıkaran eski Galatasaylı 'da gözaltına alındı

Evlilik hayatını bir türlü rayına oturtamayan , ülkesinde ev partisine katıldı. Aşırı alkol aldı. Çıkışta da yoldaki bir arabaya saldırdı. Polis tarafından gözaltına alındı.


'ın eski yıldızı Wesley Sneijder, bu kez fena dağıttı... 34 yaşındaki futbolcu bir süre önce eşi Yolanthe Cabau ile yolları ayırma kararı aldı. Hollanda basını ikilinin birbirine ihanet ettiklerini yazdı. Ancak Sneijder, "Her şeyi ben berbat ettim. Henüz ayrılmadık" açıklamasını yaptı. Bu olaydan sonra evliliği bir türlü rayına oturmayan oyuncu, önceki gece Hollanda Utrecht'te bir ev partisine katıldı. İddialara göre burada aşırı alkol aldı.
Parti sonrasında da sokakta park halinde duran bir aracın üzerine çıktı. Arabayı parçalamaya çalıştı. Futbolcuyu yanındaki arkadaşları sakinleştirerek bölgeden uzaklaştırdı. Yaşanan olay sonrası gözaltına alınan oyuncu, 6 bin euro (40 bin lira) tutarındaki zararı ödedikten sonra serbest bırakıldı.ile olan 10 yıllık evliliğinin sonuna geldiği konuşulan oyuncu, olay sonrası açıklama yapmaktan kaçındı.