Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.06.2019

ile 'ın arasındaki dava Eylül’e kaldı

ile popçu 'ın arasındaki davanın dünkü duruşmasında da karar çıkmadı. 10 Ekim 2018 gecesi Emirgan'daki bir mekanda eşi 'e sözlü tacizde bulunduğunu iddia ettiği Turan tarafından burnu kırılan Berkay, duruşmada hazır bulundu. Turan'ı ise avukatları temsil etti.

Olay dava Eylül’e kaldı
Arda Turan ile popçu Berkay'ın arasındaki davanın dünkü duruşmasında da karar çıkmadı. 10 Ekim 2018 gecesi Emirgan'daki bir mekanda eşi Özlem Ada Şahin'e sözlü tacizde bulunduğunu iddia ettiği Turan tarafından burnu kırılan , duruşmada hazır bulundu. Turan'ı ise avukatları temsil etti. Tanıkları dinleyen mahkeme, davayı 11 Eylül'e erteledi. Berkay, Arda'nın özür dilemesinde ısrarlı olduğunu vurguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.