Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.06.2019

, 1 milyon 300 bin liralık lüks otomobilinin plakasına ailesinin baş harflerini yazdırttı

, 1 milyon 300 bin liralık Lamborghini’sinin plakasına ailesinin baş harflerini yazdırttı. Popçu, eşine de 300 bin liraya pikap aldı.

Oto şov Berkay

Lüks araç tutkusuyla bilinen Berkay, koleksiyonuna bir yenisini ekledi. Popçu, bunun için de geçen yıl eşi Özlem Ada Şahin'e evlilik yıldönümü hediyesi olarak aldığı 2 buçuk milyonluk liralık Mercedes cipi sattı. Kendisine 2013 model 1 milyon 300 bin liralık Lamborghini Gallardo alan popçu, ikinci kızlarına hamile olan eşini de unutmadı. Berkay, eşine doğum hediyesi olarak Volkswagen Amarok marka pikapla jest yaptı. Şarkıcı, lüks hediyeye 300 bin lira ödedi. Önceki gün Nişantaşı City's AVM çıkışı görüntülenen popçunun yeni aracının plakasında da kendisi, eşi ve minik kızları Arya'nın adının baş harfleri vardı…İKİNCİ ÇOCUĞA ULTRA JEST
Berkay, ikinci kızları Zeynep Mira'ya 9 aylık hamile olan eşinin ayağını 300 bin liralık pikapla yerden kesti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.