Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.04.2019

Eşi ’nın vefatıyla sarsılan ’a 'dan dev destek!

’ta eşi ’nın vefatıyla sarsılan ’a dev destek. , yakın dostunu Kanlıca’daki yalısında haftalardır misafir edip onu teselli ediyor...

Serçe’nin kanatları altında

Usta sanatçı Demet Akbağ, 20 yıllık eşi ve oğlunun babası Zafer Çika'nın 13 Mart'ta 'de geçirdiği trafik kazasındaki ani ölümünün ardından tarifsiz bir acı yaşamıştı.

O günden beri sevenlerinin yardımıyla ayakta durabilen Akbağ'a en büyük desteği ise Sezen Aksu'nun verdiği ortayı çıktı. Müzikteki tartışmasız başarısının yanı sıra kalbinin güzelliğiyle de bilinen , yıllardır çok yakın dostu olan 'ı bir an olsun yalnız bırakmadı. Hatta , Kanlıca'daki dillere destan yalısının kapısını da yakın dostuna açtı.YANINDAN AYIRMIYOR
Eşinin vefatının ardından Minik Serçe'nin kanatlarının altında olan Demet Akbağ, haftalardır burada kalıyor. Hatta 64 yaşındaki Sezen Aksu, 59 yaşındaki usta sanatçıyla birlikte geçtiğimiz günlerde İzmir'e giderek eşinin mezarını ziyaret etti.
Akbağ, 20 yıllık eşi Çika'nın vefatıyla tarifsiz bir acı yaşadı.Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.