Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.02.2019

Organize İşler Sazan Sarmalı ekibi, BKM’de

Organize İşler Sazan Sarmalı ekibi, BKM’de . Yönetmen ’ın eski eşi de özel gecede boy gösterdi

Özel organize

Organize İşler Sazan Sarmalı ekibi, önceki gün filmi tekrar izlemek için BKM Tiyatro'daydı. Özel gösterime Yılmaz Erdoğan başta olmak üzere filmin oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Ekin Türkmen gibi birçok isim katıldı.

Film bitince sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan, oyuncuları da yanına çağırıp teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasının sonunda en büyük teşekkürünün İstanbul'a olduğunu belirten , filmde küçük bir rolü olan oğlu Rodin'i de sahnede alkışlattı...

Adanalı Sarı Saruhan'a hayat veren , Yılmaz Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.