Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.01.2019

'den şok hareket! Hadise terbiye sınırını aştı

Kıyafetleri eleştirilen ’den şok tepki! Önceki gün şapkayla poz veren popçu, kıyafetini beğenmeyenlere hareketi yaptı. Terbiye sınırlarını aşan Hadise’ye eleştiri yağdı.Altın Kelebek'teki
kıyafeti eleştirilince küplere binen Hadise, işi iyice abarttı. Yılbaşı tatili için Paris'e giden popçu, fötr şapkayla pozunu Instagram'da paylaştı. Poz verirken orta parmağını kaldıran şarkıcı, paylaşımına "Beğenmeyenler fotoğrafa zoom yapsın. Onlara güzel bir hediyem var" notu düşerek ağızları açıkta bıraktı. Bu olay hareket üzerine Hadise'ye "Kıyafet değil ama bu hareket senin gibi bir sanatçıya yakışmadı" yorumu geldi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.