Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.08.2018

provası

Aşklarıyla magazin gündemini sallayan ve Defne Samyeli, bayramı komedyenin ’daki villasında geçiriyor. Dün havuz keyfi yapan ikiliye, Yılmaz’ın oğlu Kemal de eşlik etti. Bu anlar ‘ yakın’ dedirttiÜnlü
komedyen Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin 4 aylık ilişkisi, adım adım evliliğe gidiyor… Son filminin çekimlerine bayram molası veren Yılmaz, aşkını Bodrum Mandarin Oriental'daki milyonluk villasında ağırladı. İkili, önceki akşam da Blue Beach'te baş başa yemeğe çıktı. Bugüne kadar sevgilileriyle paylaşım yapmaktan kaçınan Yılmaz, söz konusu Samyeli olunca, kuralını bozdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.