Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.06.2018

İhanet smacı!

Amerika, bu yasak aşk iddiasını konuşuyor. ile yıldızı , yasak aşk yaşıyor. basınına göre her ikisi de evli olan iki yıldızın bu kareleri ise dedikoduların kanıtı!

İhanet smacı!
Biri pop müziğin diğeri ise basketbolun en yıldız isimleri... 2008'den beri kendisi gibi müzisyen Jay-Z ile evli olan Beyonce hakkındaki iddia, ABD'de şok etkisi yarattı. Üç çocuk annesi 36 yaşındaki yıldızın, NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'ta forma giyen Amerikalı basketbolcu LeBron James ile yasak aşk yaşadığı iddiası, gündeme bomba gibi düştü. Bu şok iddiayı ortaya atan ise ünlü basketbolcunun annesinin eski nişanlısı olan 'Da Real Lambo' isimli rapçiydi. Bu şok etkisi yaratan iddianın ardından basını da "Yasak aşkın kanıtı" diyerek Beyonce ile LeBron James'in bakışma fotoğraflarını ortaya çıkardı. Fotoğrafların çoğunda güzel yıldız, eşi Jay-Z ile gittiği maçlarında en ön sıradan James'i hayranlıkla izliyor. Fotoğrafların bir tanesinde ise ikilinin yanında eşleri var. Jay-Z, 'nin arkasında durduğu sırada ünlü basketbolcunun yanında eşi varken Beyonce'ye samimi bir şekilde sarılması, ABD basınına göre yasak aşkın kanıtı gibi!


GÖZÜNÜ JAMES'TEN ALAMIYOR
ABD basını, yanında eşleri varken samimi olan Beyonce ile 'in bu karesinin yasak aşkın kanıtı olduğunu yazdı.


ŞOK İDDİA: BEYONCE KOCASINI ALDATIYOR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.