Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2018

Hünkara büyük ilgi

Hünkara büyük ilgi
Türk dizilerinin Ortadoğu'daki etkisi sürüyor. Geçtiğimiz aylarda Engin Altan Düzyatan'la İstanbul'da röportaj yapan Al Jazeera Mubasher kanalı, önceki gün de Bülent İnal'la bir araya geldi. İnal, 'Payitaht Abdülhamit' dizisinin setinde Arap kanalının sorularını yanıtladı.
Arap hayranlarına sevgilerini gönderen İnal, "Dedem yaşındaki insanların sokakta '' diye elimi öpmeye çalışması beni çok etkiliyor" dedi. Yapımcı İslam Mostafa ise dizinin bir an önce çevirisinin yapılarak Ortadoğu'ya satılması gerektiğini söyledi.İnal, "El işleriyle uğraşmayı seviyorum. Küçükken sokaklarda tahtadan, topraktan bir şeyler yapardım" diyerek bilinmeyenlerini anlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.