Bugünkü
Takvim

007 Kıvılcım

’nin Seçkin Piriler ile 6 yıllık evliliğini bitiren , ajanlığa soyundu!.. Önceki akşam Piriler’in olduğu mekanı öğrenen Ural, buraya bilinçli gidip tatsızlık çıkarmaya çalıştı.

  • Saklambaç
  • 22.03.2017
ABONE OL
007 Kıvılcım

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin uğruna Seçkin Piriler'den boşandığı Kıvılcım Ural, 007 James Bond'a taş çıkartacak! Zira Tangöze'nin 6 yıllık eski eşi ve iki oğlunun annesi Piriler nerede, Ural orada… Bu durumun en yakın örneği de önceki akşam yaşandı. Cihangir'deki Rose Marine adlı mekana giden Seçkin Piriler, sosyal medyada yer bildirimi yapınca olanlar oldu. Eski mankeni sosyal medya hesaplarından gizlice sürekli takip eden güzel rockçı, Piriler'e huzursuzluk vermek için soluğu aynı mekanda aldı.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİYOR!
Karşılıklı masalarda oturan ikili, birbirlerine sert bakışlar atarak yanlarındaki arkadaşlarıyla yüksek sesle konuştu. İçeride 4 buçuk saat boyunca oturan ikiliden mekanı ilk terk eden Seçkin Piriler oldu. Güzel oyuncu, yuvasını yıktığını iddia ettiği hakkındaki sorulara "Ben kimseyi görmedim, göz göze gelseydim söylerdim" diye yanıt verdi. Ural ise 'yuva yıkan kadın' yatıştırması için "Valla hiç bir yuva tek başına yıkılmıyor biliyor musunuz? Ben kimsenin yuvasını yıkmadım" diyerek yaşadığı yasak aşkına ilginç bir boyut getirdi!

GECELER TOZ DUMAN
Hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışan Piriler'e Kıvılcım Ural, mani oluyor. Piriler'i sosyal medyada gizlice takip eden Ural, oyuncuyla özellikle pişti olmaya çalışıyor!

Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.