Bugünkü
Takvim

Teo'ya sürpriz

Önceki gün 47 yaşına basan 'a gazeteciler bir sürpriz yaptı. Cihangir'de basın mensuplarının aldığı pastayı üfleyen Teo, 'Beni çok mutlu ettiniz' dedi...

  • Saklambaç
  • 22.11.2015
ABONE OL
Teo'ya sürpriz
Rock müziğinin başarılı ismi Teoman, önceki gün 48 yaşına bastı. Doğum gününde Cihangir'deki bir kafede görüntülenen Teo için basın mensupları da güzel bir sürpriz hazırladı. Ünlü sanatçı, muhabirlerin kendisine aldığı pastayı görünce oldukça mutlu oldu.

DİLEĞİ SÖYLEMEDİ
Mumu üflerken "Dilek bana kalsın, bu kadarını size söylemeyeyim" diye espri yapan , muhabirlere de tek tek teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Teo, yeni albüm ve konser projeleriyle ilgili gelen ısrarlı sorular karşısında ise "Şimdilik sürpriz olsun" dedi. Bu arada biz de Takvim magazin ekibi olarak başarılı sanatçıya "İyi ki doğdun, iyi ki varsın" diyoruz...


Rock müziğin başarılı ismi Teo, muhabirlerin jesti karşısında oldukça mutlu oldu.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.