Bugünkü
Takvim

Kemal yıkama

'ın 3 yaşındaki oğlu Kemal, önceki gün babasının dillere destan otomobillerini yıkadı. Bu sırada oğlunun fotoğrafını çekip instagram'da paylaşan şovmen, espriyi patlattı: 'Biter mi Kemalcim'

  • Saklambaç
  • 21.10.2015
ABONE OL
Kemal yıkama
Tek kişilik gösterileri ve filmlerindeki başarıları kadar arabalara olan düşkünlüğüyle de gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, oğlunu da şimdiden otomobil sevdalısı yaptı. Önceki gün babasının Levent'teki villasına giden 3 yaşındaki Kemal, eline aldığı hortumla Yılmaz'ın garajındaki otomobilleri yıkadı. Kemal'i beyaz renkli Mercedes cipini yıkarken görüntüleyen , çektiği fotoğrafı instagram'da paylaşıp altına da şöyle not düştü: "Arabayı yıkayayım da babam mutlu olsun demiş. Hay koçum benim."TAKİPÇİLERİNDEN YORUM YAĞDI
Bir süre sonra da bu kez Kemal'i siyah renkli Mercedes'inin yanında fotoğraflayan ünlü şovmen, espriyi de patlattı: "Biter mi Kemalcim." Cem Yılmaz, bu cümlesiyle sürekli otomobilleriyle gündem olmasına gönderme yaparken ünlü komedyenin fotoğraflarına takipçilerinden şöyle yorumlar yağdı: "Cem abi, Kemal bütün arabalarını yıkayana kadar 5 yaşına gelir", "Küçükken ben babamın bir tane arabasını yıkamaya üşenirdim, zavallı Kemal'in işi zor", "Senin arabalar yıkamakla bitmez Cem abi. Maaşa bağla bari Kemal'i", "Babasının oğlu diye boşuna demiyorlar".

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.