Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.03.2013 Gazete
ABONE OL

Don Dragon dondu

Hollywood dövüş filmlerinin vazgeçilmez aktörü , dansözü görünce dondu kaldı. Drogba ise aslan kesildi

Don Dragon dondu
WMW tarafından düzenlenecek olan "" organizasyonu çerçevesinde, İstanbul'a gelen ünlü aktör , önceki gün felekten bir gece çaldı. Akaretler Okka Restoran'da ekibiyle birlikte akşam yemeği yiyen Dragon, dansöz sürprizi karşısında şaşkına döndü.

PARA YAPIŞTIRDI
Oryantal Ebru Subaşı'nın ısrarı üzerine masadan kalkarak dans etmeye çalışan Dragon, dövüş sahnelerindeki ustalığını dansta gösteremedi. Daha sonra mekana gelen Galatasaray'ın yıldızı Didier Drogba, dansözü masasına çağırdı. Oryantalin Galatasaraylı olduğunu öğrenen futbolcu, hemen 100 TL yapıştırdı. Drogba, fotoğraf çekilmemesi için özel güvenlik önlemleri aldırttı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.