Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.05.2012

Heye'can yaşattı

Heye'can yaşattı
57. Eurovision Şarkı Yarışması'nın ikinci yarı finalinde temsilcimiz , Love Me Back şarkısıyla finale gitmeye hak kazandı. Finale hak kazanan ülkelerin açıklanması sırasında büyük heyecan yaşandı, 9 finalistin adı açıklandı ve yarı finalinin yapıldığı salon 'Türkiye' sesleri ile inledi. Azerbaycanlı vatandaşların tezahüratı eşliğinde son finalist olarak Türkiye'nin ismi söylendi.

kalan karakter 1000

bogart1905 bogart1905

işte bu yüzden tek millet 2 devlet diyoruz duygualrımız gönüllerimiz bir onalrla o yüzden azeri türk kardeştir bunun aksini söyleyen kalleştir daha kaç kere kanılanamsı lazım bunun

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 25.05.2012 05:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.