Bugünkü
Takvim

Ballı İmparator

Yurt dışından getirtilen el robotunu kullanacak Türkiye'deki ilk hasta olan 'in bir diğer olmazsa olmazı; her sabah yediği özel bal

  • Saklambaç
  • 22.09.2011
ABONE OL
Ballı İmparator
Ünlü sanatçı 'in tedavi sürecine destek olmasını sağlayacak olan robot, önceki gün Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne getirildi.
Türkiye'de ilk kez kullanılacak olan el robotu, Tatlıses'in sol kolunun tedavisi için kullanılacak.

EL robotuyla yaklaşık 1 yıl boyunca tedavi görecek olan İmparator, diğer yandan da sağlıklı bir şekilde beslenmesini sürdürüyor. Kendisi için özel olarak bal getirten İbrahim Tatlıses, "Bu bal, enerji deposu" diyor. İbo, bir yandan da tedavi gördüğü merkezde ailesi ile hasret gideriyor.

ÖZELLİĞİ NELER?
İbrahim Tatlıses için özel olarak getirtilen el robotu, İbo'nun sol koluna takılacak. Bu aparat sayesinde Tatlıses, günlük aktivitelerini yapabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.