Bugünkü
Takvim

Sar'hoş oldu!

'Mayhoş' adlı ilk albümünü Beyoğlu'ndaki bir barda tanıtan Timuçin Esen, arka arka viski devirince dağıttı!

  • Saklambaç
  • 27.02.2011
ABONE OL
Sar'hoş oldu!
GELENEĞİNİ BOZMADI!
Oyunculuğu bir kenara bırakıp şarkıcılığa seçen Timuçin Esen, geçtiğimiz günlerde çıkarttığı "Mayhoş" adlı albümünün ilk konserini önceki akşam verdi. Agresif hareketleri ve alkol düşkünlüğüyle tanınan Esen, İKSV sahnesinde yine gelenek bozmadı.

AGRESİF TAVIRLAR
Uluorta viski kadehlerini deviren Timuçin Esen, aldığı alkolün etkisiyle ilerleyen dakikalarda seyircilere hırçın tavırlar sergiledi. Esen'in sahnedeki bu hallerini görenler, ünlü oyuncu için "Sahnelerin yeni Teoman'ı" yorumu yaptı.

OLAYLI GECEDE GİYDİĞİ TİŞÖRTÜYLE SAHNEDE
Geçtiğimiz yıl bir bar çıkışı kendisini görüntüleyen gazetecilere saldıran Timuçin Esen, olaylı gecedeki tişörtüyle önceki akşam İKSV sahnesindeydi.

kalan karakter 1000

AYLİN AYLİN

SANATÇILIGA SOYUNMUŞ TİMUÇİN BEY . ELİNE HER MİKROFUNU ALAN SANATÇI MI OLUYOR ? GERÇEK SANATÇILAR ASİL DAVRANIŞLAR SERGİLER .KENDİNE SAYGISI OLMAYAN KİŞİLERDEN BU TÜR DAVRANIŞLAR BEKLENİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 27.02.2011 10:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.