Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.02.2011 Gazete
ABONE OL

Ebrumatik

Her şeyi paraya çeviren ; su, kozmetik ve spor markası derken sonra şimdi de Burberry Türkiye'nin tanıtımına soyundu!

Ebrumatik
Harun Tan ile evlendikten sonra podyumlara veda edip sunuculuğa soyunan , para basıyor! Ebru Şallı, TV programı ve pilates DVD'si derken birçok markanın tanıtım elçisi olarak da servetine servet katmayı başardı. Dr. Murad kozmetik firmasıyla anlaşma yapan ünlü sunucu, geçtiğimiz yıl da Puma'nın yüzü olmuştu.

İNTERNET KAZANÇ KAPISI OLDU!
Tanıtımını üstlendiği markalar arasına Saka'yı da ekleyen Ebru Şallı Tan, sosyal paylaşım sitesi twitter'ı da kazanç kapısı haline getirdi. Tanıtımını üstlendiği firmaların reklamını buradan yapan ünlü sunucu, şimdi de sır gibi saklanan bir ücret karşılığında Burberry Türkiye'nin tanıtımını yine twitter'dan yapmaya başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.