Bugünkü
Takvim

Sağlığın turşusunu kurun | Uzun yaşamın sırrı o besinlerde saklı!

Günümüzün değişen beslenme alışkanlıkları, hastalıkları da beraberinde getiriyor. Doğal gıdaları tercih etmek, hastalıklara savaş açıyor. 'nden Dr. , sağlıklı bir bedenin şifresini açıklıyor.

Sağlığın turşusunu kurun
Günümüzün değişen beslenme alışkanlıkları, hastalıkları da beraberinde getiriyor. Doğal gıdaları tercih etmek, hastalıklara savaş açıyor. Harvard Üniversitesi'nden Dr. William Li, sağlıklı bir bedenin şifresini açıklıyor. Vücuttaki bağışıklık sistemi, DNA, kök hücreler, kan damarları ve bağırsak bakterilerinin sağlıklı olması gerektiğini söylüyor. Bu 5 sistemin de sağlıklı olması için işlenmiş gıdalardan, gazlı ve şekerli içeceklerden uzak durmayı öneriyor. Yazı dizisinin ikinci gününde bağırsakları güçlendirecek besinleri açıklıyor:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.