Bugünkü
Takvim

Kısırlık sorunu | 'na sorulan sorular ( 2019)

Günümüzde çiftler arasında kısırlık giderek yaygınlaşıyor. Buna çiftlerin korkuları ve doktordan utanmaları da eklenince durum daha da vahim hale geliyor. İşte Dr. 'nun 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar..
Günümüzde
çiftler arasında kısırlık giderek yaygınlaşıyor. Buna çiftlerin korkuları ve doktordan utanmaları da eklenince durum daha da vahim hale geliyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, erkeklerde görülen iktidarsızlık ile kısırlığın karıştırılmaması gerektiğini söylüyor. Doktor kontrolü ve tedavinin önemine değiniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.