Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.10.2019 18:25
  • Son Güncelleme: 04.10.2019 18:46

personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman yapılacak? İşte başvuru şartları

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından personel alımı yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyenler İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, İçişleri Bakanlığı sözleşmeli bilişim personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte ilana dair detaylar...

İçişleri Bakanlığı'na personel alımı yapılacak!

İçişleri Bakanlığı tarafından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı yayımlandı. İlan hakkında bilgi almak isteyen adaylar İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte ilanda yer alan bilgiler...

BAŞVURU NEREDEN YAPILIR?

Adaylar "www.icisleri.gov.tr" ve "www.nvi.gov.tr" adresli internet sitelerinde yer alacak olan 2019 Yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu'na 16-30 Ekim tarihleri arasında sınav duyurusu bölümünden ulaşabilecek.

Adaylar, söz konusu form üzerinden yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla "e-Devlet" şifresi ile elektronik ortamda müracaatlarını gerçekleştirebilecekler.

Başvurular elektronik ortamda alınacağı için posta yolu ile veya şahsen müracaatlar kabul edilmeyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.