Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 24.09.2019 09:23
  • Son Güncelleme: 24.09.2019 09:23

25. dönem alımı alım tarihleri! İşte başvuru şartları nedir?

'nden müjdeli haber geldi. 25 .Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere yapılacak 500 kadın alımı için başvuru tarihi belli oldu. En az lise mezunu şartı aranan PÖH alımına dair detayları yazımızda derledik. Peki, 25. Dönem Kadın PÖH alımı başvuru ne zaman başlayacak? 2019 alımı şartları neler? Polis Akademisi'nden yapılan açıklamaya göre, başvurular 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Polis Özel Harekat Dairesi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün; banka soygunu ve terör eylemlerine müdahale, rehine kurtarma gibi olağanüstü durumlar ve baskınlar için özel taktik ve silahlar kullanan bir operasyon birimi olarak biliniyor.

Polis Akademisi PÖH alımı 2019 şartları nedir?

Bayahı zamandır beklenen açıklama Polis Akademisi'nden geldi. Yapılan açıklamaya göre, 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere PÖH alımı yapılacak. Söz konusu alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecek. 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere en az lise veya dengi okul olmak üzere, önlisans, lisans veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlardan 500 kadın öğrenci alımı yapılacağı bildirilmişti. Başvuru süreci yaklaşırken, başvuru yapacak adaylar şartları araştırmaya başladı. Peki, 25. Dönem Kadın PÖH alımı başvuru ne zaman başlayacak? 2019 Polis Özel Harekat alımı şartları neler? İşte konu ile ilgili detaylar...

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.