Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.09.2019 11:17
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 11:17

için geri sayım! 2019 yapılacak? |

tarihi heyecanla bekleniyor. Polis Akademisi tarafınan gerçekleştirilen 2019 1. dönem bekçi alımında son iraja girildi. Son aşama olan sözlü mülakatlara hazırlanan adaylar, gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, 2019 1. dönem yapılacak? Polis Akademisi'nden duyuru geldi mi?

Bekçilik sözlü mülakat için geri sayım!

Bekçilik sözlü mülakat için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 2019 yılı 1. dönem kapsamında başvuru yapan adaylar yazılı sınava katıldıktan sonra sonuçları bekledi. Sonuçların açıklanması ile birlikte başarılı olanlar için fiziki yeterlilik aşaması yani spor mülakatları yapıldı. Bu süreci de başarıyla tamamlayanlar sözlü mülakatları beklemeye başladı. Gözler, Polis Akademisi'nin yapacağı duyuruya çevrildi. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat ne zaman yapılacak? Bekçilik sözlü mülakat tarihi belli oldu mu? İşte cevaplar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik alımında son aşamaya gelindi. Yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi. Sözlü mülakatların eylül ya da ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

POLİS AKADEMİSİ DUYURULAR SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.