Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.09.2019 09:11
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 13:15

alımı 2019 şartları nedir?

'nden müjdeli haber geldi. 25 .Dönem POMEM branşında yetiştirilmek üzere yapılacak 500 kadın alımı için başvuru tarihi belli oldu. En az lise mezunu şartı aranan PÖH alımına dair detayları yazımızda derledik. Peki, 25. PÖH alımı başvuru ne zaman başlayacak? 2019 Polis Özel Harekat alımı şartları neler?

Polis Akademisi PÖH alımı 2019 şartları nedir?

Bayahı zamandır beklenen açıklama Polis Akademisi'nden geldi. Yapılan açıklamaya göre, 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere yapılacak PÖH alımı yapılacak. Söz konusu alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.