Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.09.2019 15:42
  • Son Güncelleme: 14.09.2019 15:42

başvuru tarihi açıklandı! 2019 Polis Özel Harekat alımı şartları neler?

Polis Akademisi'nden müjdeli haber geldi. 25 .Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere yapılacak 500 kadın PÖH alımı için başvuru tarihi belli oldu. En az lise mezunu şartı aranan PÖH alımına dair detayları yazımızda derledik. Peki, başvuru ne zaman başlayacak? 2019 Polis Özel Harekat alımı şartları neler?

Kadın PÖH alımı için şartlar belli oldu!

Kadın PÖH alımının şartları belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere en az lise veya dengi okul olmak üzere, önlisans, lisans veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlardan 500 kadın öğrenci alımı yapılacağı bildirilmişti. Başvuru süreci yaklaşırken, başvuru yapacak adaylar şartları araştırmaya başladı. Peki, 25. Dönem Kadın PÖH alımı başvuru ne zaman başlayacak? 2019 Polis Özel Harekat alımı şartları neler? İşte konu ile ilgili detaylar...

KADIN PÖH ALIMI BAŞVURU NE ZAMAN?

Polis Akademisi'nden yapılan açıklamaya göre, başvurular 17-27 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecekler.

Söz konusu alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecek.

Şartlar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.