Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 24.08.2019 19:53
  • Son Güncelleme: 24.08.2019 19:53

12 bin personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

12 bin sözleşmeli sağlık personeli için başvurular 7-21 Ağustos tarihleri arasında alındı. Başvuruların alınmasıyla birlikte adaylar heyecanla sonuçların açıklanacağı tarihe odaklandı. Bu nedenle arama motorlarında ne zaman açıklanacak sorusu merakla araştırılan soruların arasında yer alıyor. Peki, Sağlık Bakanlığı başvuru sonuçları için tarih belli oldu mu? İşte merak edilenler...

Sağlık Bakanlığı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Başvuru işlemlerini 7-21 Ağustos tarihleri arasında tercih kılavuzunda belirtilen kurallara göre tamamlayan adaylar heyecanla bu soruya yanıt aramaya başladı. Şimdi gözler başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki, Sağlık Bakanlığı başvuru sonuçları tarihi belli oldu mu?

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Tercih süreci sona erdi. Ancak sonuçların ne zaman adayların erişimine açılacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Konuya ilişkin ÖSYM ya da Sağlık Bakanlığı'ndan açıklama geldiğinde haberimizin içinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.