Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 18.01.2021 12:53
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 18.01.2021 13:37
ABONE OL

SON DAKİKA: - çifti boşandı! Büyük aşk 1 yıl sürdü 15 dakikada bitti...

Son dakika haberine göre ile boşandı! Geçtiğimiz yıl ocak ayında evlenen ünlü şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani'nin boşanma davası Bodrum’da görüldü. Adliyeye gelen Sıla ve Hazer Amani’nin boşanma davası 15 dakika sürdü. Olaylı bir şekilde başlayan aşkla ilgili geçtiğimiz aylarda birçok iddia ortaya atılmış ve Sıla bu iddiaları yalanlamıştı. Boşanacakları yönünde çıkan haberleri de ilk başlarda yalanlayan ikili adliye çıkışında işte böyle görüntülendi.

Son dakika haberine göre Sıla ile Hazer Amani boşandı! Geçtiğimiz yıl ocak ayında evlenen ünlü şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani'nin boşanma davası Bodrum'da görüldü. Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Hazer Amani ile aracın içinde görüntülerinin ortaya çıkmasıyla Amani'nin 6 yıllık evliliğinin bitmesine neden olmuş, Deniz Mumcuoğlu ile boşanma gerçekleştikten 6 ay sonra ise Amani'ye olan aşkını ilan etmişti. Yasak aşkın ardından evlenen Sıla ve Hazer Amani çiftinden gelen son dakika haberine göre çift 15 dakikada 1 yıllık evliliğini sonlandırdı.

İşte ihanetle başlayan aşkın son bulma hikayesi...


Sıla-Hazer Amani çifti geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurmuştu. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir" ifadeleri kullanılmıştı.

15 DAKİKA SÜRDÜ!

Ünlü sanatçı Sıla, avukatı Mehtap Kaya ile adliyeye sabah erken saatlerde geldi. Hazer Amani ise avukatı Süsen Gödekmerdan ile davaya 5 dakika kala adliyeye giriş yaptı. Saat 10.00'da başlayan dava, 10.15'te sona erdi.

   "SÖYLEYECEK BİR ŞEY YOK"

   Uzun süre aşklarıyla gündemden düşmeyen ve ilk başta sevgili olduklarını saklayan daha sonra geçtiğimiz yıl Ocak ayında evlenen çiftin boşanmaları ise 15 dakika sürdü. Muhabirin sorusu üzerine boşandıklarını söyleyen Sıla, teşekkür ederek adliyeden ayrıldı. Hazer Amani ise 'söyleyecek bir şey yok' diyerek adliyeden ayrıldı.

   Sıla'yı yakın dostları yalnız bırakmazken, Hazer Amani'nin ise adliyeye tek geldiği görüldü.