Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 29.10.2020 13:22
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.10.2020 13:46
ABONE OL

Oyuncu arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı! İşte o anlar...

Genç oyuncu , gittiği bir kafede içeriye alınmayınca olay çıkardı. Arkadaşlarıyla gittiği kafenin kapısından geri çevrilen oyuncu ortalığı birbirine kattı. Kafe çalışanlarının pandemi kuralları nedeni ile içeriye belirli sayıda kişiyi aldıklarını ve kapasitenin dolu olduğunu söylemesi üzerine 21 yaşındaki Melisa Döngel'in tehdit ve hakaretler savurduğu iddia edildi. Olay anının görüntüleri ise magazin gündeminde yerini işte böyle aldı...

Oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çeken Melisa Döngel, kendisine yakışmayan bir iddia ile gündeme geldi. Geçtiğimiz ay arkadaşları ile bir kafeye girmek istedi. Ancak kafe çalışanları, ünlü oyuncu ve arkadaşlarına rezervasyonları olmadığı ve pandemi nedeni ile sınırlı sayıda müşteri kabul ettikleri için içeri alamayacaklarını söyledi.

TEHDİT VE HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

Aldığı cevap karşısında sinirlenen ünlü oyuncu kafe çalışanları ile kapı önünde tartıştı. İddiaya göre; bir süre kafe önünde çalışanlarla tartışan Döngel ve arkadaşları iddialara göre çalışanlara hareket etti. Döngel, çalışanlara ''Siz bittiniz, sizi bitireceğim'' diye tehditte bulundu.

Yaşanan olay üzerine üç kafe çalışanı mekanın kamera görüntülerini alarak Melisa Döngel ve arkadaşları hakkında ''Hakaret ve tehdit'' suçlamalarından polise şikayette bulundu.

Şikayet üzerine Döngel ve yanındaki arkadaşlarının ifadesini almak isteyen polis ekipleri, Döngeli kayıtlı olduğu hiç bir adreste bulamadı.

Bunun üzerine polis ekipleri ''Adresinde bulunamamıştır'' diyerek dosyayı adliyeye gönderdi. Döngel ve arkadaşlarının savcılık tarafından ifadesi alınacağı öğrenildi.