Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.06.2020 13:21
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.06.2020 13:28
ABONE OL

Mazhar Alanson'dan yeni açıklama! 'un sağlık durumu nasıl?

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, geçtiğimiz günlerde ikinci kez kanser tedavisi görmeye başladı. Instagram hesabından ve Fuat Güner ile çekilen eski bir fotoğrafını yayınlayan Alanson, yaptığı paylaşımda yakın arkadaşı Özkan Uğur'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Alanson'dan Özkan Uğur açıklaması

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, geçtiğimiz günlerde ikinci kez kanser tedavisi görmeye başladı. Mazhar Alanson, yakın arkadaşı Özkan Uğur'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Instagram'dan MFÖ grubundan arkadaşları ile fotoğrafını paylaşan Mazhar Alanson, yeni şarkı müjdesini de verdi.



"BİRBİRİMİZİ ÖZLEDİK"

Instagram hesabından Özkan Uğur ve Fuat Güner ile çekilen eski bir fotoğrafını yayınlayan Alanson, yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

"Biz hem birbirimizi, hem sizi özledik. Yeni şarkılar ekliyoruz. İnşallah uzun bir konser olacak, MFÖ'ye doyacaksınız. Bu arada Özkan dualarınızla iyiye gidiyor. Hepinize MFÖ'den sevgiler."

"YAŞIYORUM, İYİYİM"

Geçtiğimiz günlerde 66 yaşındaki Özkan Uğur'un hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Bu iddiaya yaptığı paylaşımla yanıt veren Uğur, "Sosyal medyada yalan bir haber dolaşıyor. Maalesef beni yine öldürdüler. Allah'a şükürler olsun yaşıyorum, iyiyim. Sevgiler" ifadelerini kullanmıştı.

"TEDAVİ SÜRECİM OLUMLU GİDİYOR"

Uğur, geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili şunları söylemişti: Rahatsızlığımla ilgili arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor. Güzel, sağlıklı günlerde birlikte olacağız inşallah. Sevgilerimle...