Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 02.06.2020 16:49
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.06.2020 18:49
ABONE OL

Atv izle 2 Haziran 2020 Salı! gelişmeleri

, sıra dışı olaylar, savrulup giden hayatlar ve yapılan DNA testleriyle son bulan yalanlarla ses getirmeye devam ediyor. Türkiye nefesini tuttu, Tuğçe'yi annesini ve Pehlül Akbıyık'ı dinledi. Hafta içi her gün saat 16.20'de milyonları Atv ekranlarına kilitleyen Esra Erol'da canlı yayınından sonra ortalık karıştı! Tuğçe'nin son hareketi herkesi şoke etti! Esra Erol'da son dakika gelişmeleri peş peşe geliyor. Esra Erol'da bugün (2 Haziran 2020 Salı) neler yaşandı? Hepsi ve daha fazlası 2 Haziran Atv Esra Erol'da son bölümde!

Esra Erol'da bugün yaşananlar!

Esra Erol'da canlı yayınında son dakika gelişmeleri peş peşe geliyor! 2 Haziran Salı Atv Esra Erol'da canlı yayınında Elif-Hasan Hüseyin çiftinin büyük iddiası! "11 Mart sabahı 20 yaşındaki kızımız Ezgi Dikilitaş, Hüseyin Öztürk kaçırdı" diyerek Esra Erol'a başvuran anne-babanın anlattıkları şoke edecek. "Sahte evlilik yaptım dedi" itirafları ile herkesi şoke etti. Yaşananların ardından Aylin'in son kararı ne olacak? Şaban Aylin'e ne cevap verecek? Türkiye nefesini tuttu, Tuğçe'yi annesini ve Pehlül Akbıyık'ı dinledi? Canlı yayın sonunda neler yaşandı?

ATV ESRA EROL SON BÖLÜM İZLE 2 HAZİRAN SALI - TIKLA

Esra Erol'da canlı yayınına geçtiğimiz hafta Elçin Ulu olayı ve Uğurcan Celepoğlu'nun hayat hikayesi damga vurmuştu. "5 aylık hamile eşim Elçin, evdeki büyük tüpü de alarak bir ay önce ortadan kayboldu!" iddiasıyla atv'nin başarılı programı Esra Erol'da başvuran Mustafa Ulu'nun anlattıkları herkesi şok etti. Denizli'den programa katılan Mustafa Bey, 28 Nisan tarihinden bu yana eşine ulaşamadığını söyledi. Mustafa Bey; "Kardeşlerinin hiçbiri onunla konuşmuyor, hepsi küs. Denizli'de şüphelendiğim tek bir kişi var, Halil isminde birisi soyadını bulamadım. Bundan iki ay önce 15 gün kaybolmuştu o zaman aynı adreste bulundu. Kendi isteğimle gittim dedi ama eşime inanmıyorum. Eşim hiç okumamış, aldanarak, korkarak gitti!" dedi.

Halil Bey, "Elçin Hanım'ı ben eve kiraya girdiğinde tanıdım. Geldiğinde üstü kanlar içindeydi. Kavga ettik ağabey biz dedi. Çocuklar ağlayıp duruyordu, o yüzden acıdım. Mustafa Bey'in zoruyla eve döndü." açıklamasında bulundu. Elçin Ulu'nun ablası Hatice Hanım da yayına telefonla bağlandı ve kardeşinin Halil Bey'in yanında olabileceğini söyledi. Abla Hatice'nin kardeşim daldan dala atlıyor sözleri ise şaşkınlık yarattı.

ATV CANLI YAYIN

Kimlikteki baba hanesinde Ali Celepoğlu yazan Uğurcan yıllarca baba hasreti çektiğini ve yurttan çıktıktan sonra da annesi tarafından çok kez fiziksel ve sözlü şiddete maruz kaldığını gözyaşları içinde anlatmıştı. Uğurcan'ın sözlerinin ardından yapılan DNA testi sonucuna göre kimlikteki babası biyolojik babası çıkmadı ve anne Nargüzel'in "Oğlumun babası Uğur Yazar" itirafının ardından Uğurcan hayatının ikinci şokunu yaşadı.

Annesi tarafından iki kez babası sandığı kişinin biyolojik babası olmadığını öğrenen Uğurcan'ın, "Annem olduğunu emin değilim, o kadına da DNA testi yapılsın" sözleri üzerine nefesler tutuldu. DNA sonucuna göre Nargüzel Celepoğlu Uğurcan'ın annesi çıktı. Babasının kim olduğunu hala öğrenemeyen Uğurcan'a, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sahip çıktı.