Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 23.05.2020 02:28
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.05.2020 02:37
ABONE OL

yarışmacısı Nisa'dan şaşırtan hareketler! Gece tüm arkadaşları uyurken...

2020 Survivor yarışmasında heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 'Gönüllüler' takımının yarışmacılardan , barakada yattığı yerden kalkarak gece tüm arkadaşları uyurken üzerine sardığı çarşafla kayıtta olan sabit kameraya yaklaşıp yüzünü farklı şekillere soktu. O anlar Survivor takipçilerini ve görenleri şaşkına çevirdi. İşte 'nın yüzünü farklı şekillere soktuğu o görüntüler...

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor yarışmasında heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 'Gönüllüler' takımının yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı, barakada yattığı yerden kalkarak gece tüm arkadaşları uyurken üzerine sardığı çarşafla kayıtta olan sabit kameraya yaklaşıp yüzünü farklı şekillere soktu.O anlar Survivor takipçilerini ve görenleri şaşkına çevirdi.Survivor NisaSurvivor Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı gerek performansı gerekse sempatik tavırlarıyla yarışmacılar arasında ön plana çıkıyor.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor. İnternette yer alan bilgilere göre Nisa'nın boyu 1.70'tir.