Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 09.04.2020 20:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.04.2020 00:00
ABONE OL

63. bölüm izle! ATV ile Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça izle

63. bölüm izle seçeneği dizinin yayınlandığı günler izleyiciler tarafından araştırılıyor. Heyecan dolu yeni bölümde Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak istedi. Ancak elbette Demir, onu dinlemedi. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçti. Peki, yeni bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm izleme linki ve son bölüm izleme seçeneğini aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm izle! Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova bugün 63. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçti. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürüdüler. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle seçeneği aşağıda yer alıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Adnan senin oğlun Yılmaz!"

HÜNKAR TÜM ADANA'YI ARKASINA ALIP NEYE ENGEL OLACAK?

Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

ÜZÜM KIZIN OKUL AŞKI

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

KONAKTA HEYECANLA BEKLENEN MİSAFİR!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir'i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

BEHİCE AMACINA ULAŞACAK MI?

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha'nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

YILMAZ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR MU?

Dizinin 63. Bölümünün en kritik anı ise Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır. Yılmaz'ın hayatı yine bir mektupla mı değişecektir? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu sonunda öğrenebilecek mi?