Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.03.2020 17:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.03.2020 20:06
ABONE OL

10 Mart Salı izle! Hacı ve Müzeyyen Erol çiftiyle ilgili şok gelişme

14 Şubat'ta ortadan kaybolan Zeliha Çalışkan'ın başına ne geldi? Kayıp Zeliha ile ilgili herkesi şoke edecek detay ne? Eşi Şevket neden Zeliha'yı aramadı? Büyük kaçışta büyük şok! Bugün 'da duyacaklarınıza ve göreceklerinize inanamayacaksınız! Hacı, eşi Müzeyyen'i ikna edebildi mi? Hacı'nın çok konuşulacak hamlesi! Sır dolu kutunun içindeki çarpıcı not neydi? Hepsi ve daha fazlası 10 Mart Esra Erol canlı yayınında!

Esra Erol'da 10 Mart izle!

18 Ocak günü ortadan kaybolan 30 yaşındaki Zeynep Çapar bulundu! 10 Mart 'da canlı yayınına telefonla bağlanan 4 çocuk annesi Zeynep Çapar neden evden kaçtı? Gözü yaşlı anne - baba kızları Zeynep'e kavuşabilecek mi?

ESRA EROL SON BÖLÜM İZLE ATV 10 MART - TIKLA

Hacı Bey eşi Müzeyyen ile çok mutlu olduklarını herkesin örnek gösterdiği bir çift olduğunu söylemiş ardından Müzeyyen Hanım bulunmuş eşinin kendisine telefonunda görüştüğü kişiler yüzünden şiddet gördüğünü söylemişti. Müzeyyen Hanım eşinin kendisinden çocuğunun velayetini istediğini o zaman boşanacağını söylediğini artık eşini sevmediğini ve boşanmak istediğini belirtmişti. "Karım Müzeyyen Erol iki yaşındaki çocuğumuzu evde bırakıp 10 gün önce kayıplara karıştı" diyerek Esra Erol'a başvuran Hacı bey, eşi Müzeyyen'i ikna edebildi mi? 13 gündür evden uzak olan Müzeyyen ve Hacı'nın büyük yüzleşmesi 10 Mart Esra Erol'da canlı yayınında!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.